O nas

Laboratorium Inngen to nowoczesne laboratorium specjalizujące się w genetyce molekularnej.
Naszym celem jest wdrażanie i oferowanie nowoczesnych technologii w zakresie analiz DNA i RNA, a tym samym wprowadzenie na rynek najnowocześniejszej diagnostyki medycznej.

INNGEN S.A. założona jest przez Grupę Kapitałową PPMB Niemce S.A. oraz INNO-GENE S.A.
Doświadczenie korporacyjne oraz kilkunastoletnia działalność w zakresie innowacji genetycznych założycieli spółki stanowią kapitał wiedzy, na którym powstał INNGEN S.A.

Jakość i rzetelność testów

Priorytety

Priorytetem jest jakość świadczonych usług i wykonywanych badań. Dbamy o ich rzetelność i terminowość. Szczegółowo dokumentujemy przebieg każdego badania, gwarantując poprawność, powtarzalność i prawidłową interpretację wyników. Wszystkie badania wykonywane są przez wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych. Kompetencje członków naszego zespołu są na bieżąco monitorowane i udoskonalane, poprzez ich udział w badaniach i szkoleniach zewnętrznych.

Jakość

Restrykcyjnie przestrzegamy wszystkich przepisów prawnych, a w szczególności zasady poufności. Działamy zgodnie z polskim ustawodawstwem oraz z ogólnymi wymaganiami dotyczącymi kompetencji laboratoriów badawczych. W celu zapewnienia realizacji polityki jakości w Laboratorium Inngen realizujemy  plan udziału w badaniach międzylaboratoryjnych potwierdzających nasze kompetencje.